tel: + 48 726 202 037

Reklama na samochodach Wrocław

Oklejamy samochody folią we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach i innych miastach. Wg Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej we Wrocławiu na terenie tego miasta działa aktywnie prawie 80 tys. różnego rodzaju firm. Są to zarówno spółki z o.o., spółki cywilne i jednoosobowe działalności godpodarcze. Wrocław od wielu lat jest rozwijającym się ośrodkiem kultury i sztuki, przemysłu, nauki. W rankingu opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network, Wrocław został sklasyfikowany w X kategorii (Gamma −) miast o znaczeniu globalnym.

Oklejanie samochodów we Wrocławiu

Oklejamy folią samochody osobowe, dostawcze, autobusy, tiry, cysterny, przyczepy, a także samochody sportowe. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Oklejamy samochody folią we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach i innych miastach. Agencja Reklamowa DEMO od ponad 18 lat zajmuje się profesjonalnym oklejaniem pojazdów, zmianą koloru (car wrapping), od projektu, wizualizację aż po realizację i serwis gwarancyjny.

Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w 2015, 2016 i 2017, a także w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index 2017. W roku 2016 Wrocław był Europejską Stolicą Kultury.

Wrocław posiada drugi po Warszawie pod względem wielkości dochodów na mieszkańca. W tak bardzo konkurencyjnym środowisku widać jak ważną rolę w prowadzeniu działalności gospodarczej odgrywa reklama swoich usług. Jednym ze sposobów na zaistnienie w świadomości Odbiorcy, reklama marki, wyróżnienie się na tle 80 tysiący firm, a przy tym ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób reklamy może być reklama na samochodzie.

Oklejamy floty samochodów firmowych we Wrocławiu

We Wrocławiu mieliśmy przyjemność oklejać flotę pojazdów firm: Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów. Oklejamy samochody we Wrocławiu, a dzięki własnej drukarni wielkoformatowej możemy obniżyć koszty usługi.

W produkcji stosujemy folie najwyższej jakości, zapewniające znakomite, nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów, a także wieloletnią trwałość. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Nasza Agencja Reklamowa DEMO oferuje pełnokolorowe wydruki odporne na warunki atmosferyczne i w pełni bezpieczne dla pojazdu. Oklejanie samochodu reklamową (grafika, napisy, loga, szyby itd), zmiana koloru całego samochodu lub jego elementów np. dachu, maski, nie stanowi dla nas problemu.

Projekt oklejania floty
Oklejanie samochodu nutella

Nasz sukces to ponad 20 tys.
oklejonych aut w całym kraju!

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejanie samochodu to wymagający proces. Aplikacja folii na samochód najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie. Jest to precyzyjna i wymagająca praca.

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Nasz park maszynowy pozwala nam na koordynowanie każdego projektu w procesie produkcyjnym. Sprawdzamy kolory, jakość grafiki, jej składowe oraz czas wykonania. Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.

 

Reklama mobilna z Agencją Reklamową "Demo"