tel: + 48 726 202 037

O nas

Nasza wizja
nasza misja

Być najbardziej cenionym partnerem w zakresie reklamy flotowej w Polsce dbając o mistrzowski poziom obsługi klienta!

  • Zapewnienie naszym klientom satysfakcji ze skutecznej realizacji powierzonych projektów
  • Wspieranie naszych klientów w realizacji celów biznesowych
  • Dostarczanie produktów wzmacniających ich markę w świadomości konsumenta
  • Budowanie zmotywowanego zespołu pracowników realizujących zadania z sercem
  • Tworzenie środowiska opartego na wartościach i partnerstwie.

Zobacz ofertę oklejania

 

Historia Demo rozpoczęła się niemal 20 lat temu. Przez ten czas zmieniły  się technologie i trendy na rynku reklamy, ale jedno pozostało  niezmienne. Swoją pracę przez cały czas wykonujemy z wielką pasją i  sercem, bogatsi o doświadczenie i poszerzaną nieustannie wiedzę. Od 2001  roku okleiliśmy tysiące aut firmowych zarówno wielkich korporacyjnych  marek, jak i dopiero debiutujących na rynku przedsiębiorstw. Każde  zlecenie jest dla nas osobną opowieścią o firmach, produktach, a przede  wszystkim o osobach, które te brandy tworzą. Dlatego do klientów  podchodzimy indywidualnie, oferując rozwiązania na miarę ich  spersonalizowanych potrzeb. Nieustannie rozwijamy kluczowe procesy obsługi klienta, bo misją naszej firmy jest być  najbardziej cenionym partnerem w zakresie reklamy flotowej w Polsce  dbając o mistrzowski poziom obsługi klienta. Współpraca z Demo nie  kończy się po zrealizowanym zleceniu ale trwa przez cały okres gwarancji.
Reklama mobilna to dla nas coś więcej niż marketingowy przekaz, to  przede wszystkim opowieść o marce, która za sprawą reklamy na firmowych  samochodach zaczynać żyć własnym życiem, przemierzając polskie drogi.  Nasz zespół to nie tylko graficy i drukarze. Całym projektem zarządzają  opiekunowie klienta wraz z działem logistyki i rachunkowości. To oni  dbają o sprawną komunikację, tworzenie harmonogramów, przygotowywanie  dokumentacji oraz usprawniają wszystkie procesy, dzięki którym  współpraca jest dużo bardziej efektywna i mniej czasochłonna.
Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach,  Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoich sprawdzonych w setkach  realizacji aplikatorów. Chcemy być zawsze blisko klientów wspierając ich  w realizacji biznesowych celów. Dysponujemy też własną drukarnią  wielkoformatową, w której realizujemy indywidualne zamówienia na wydruk  plakatów, bannerów, naklejek i wielu innych form reklamowych. Jesteśmy  elastyczni, dostosowując się do potrzeb zleceniodawców, dlatego jeśli  macie jakieś pytania lub pomysły reklamowe, które chcielibyście razem z  nami zrealizować zapraszamy do kontaktu.

 

logo-DEMO

 

Co nas wyróżnia

Dział opiekunów klienta zajmuje się koordynowaniem kolejnych etapów realizacji. Jesteśmy do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. Szukamy pomieszczeń, kontaktujemy się z przedstawicielami handlowymi, przygotowujemy szczegółowe harmonogramy. Miejsce i czas pracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Koordynujemy osobiście wszystkie etapy produkcji: od prac graficznych, poprzez druk i oklejanie. Taka forma pracy pozwala nam dostosowywać wszystkie składowe i proponować rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Jesteśmy ubezpieczeni od ewentualnych wypadków przy pracy – gwarancja rodzi gwarancję – możesz być pewien, że Twoja firma jest w dobrych rękach.

Kilkatysięcy projektów pozytywnie ocenionych i zweryfikowanych przez rynek. Piętnaście lat pracy dla kluczowych, uznanych marek.

Zespół

 

O NAS
Zgrany zespół

Wspólnie zaplanujemy i zrealizujemy projekt Twojej Firmy. Pomogą nam w tym własny dział graficzny, drukarnia wielkoformatowa, opiekunowie klienta i aplikatorzy. To co nas wyróżnia to jakość i dynamika pracy.

 

Nasi dotychczasowi klienci

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, co dowiedliśmy wiele razy w kraju i zagranicą.