tel: + 48 726 202 037

JAK PRACUJEMY

Zmień samochód
w jeżdżącą reklamę

Oklejanie samochodów osobowych, dostawczych

Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie! Reklama na samochodach pracuje przez cały rok zwiększając ilość klientów dla twojego biznesu, zyski w firmie, rozpoznawalność marki i produktu, budując zaufanie do twojego biznesu. Zadzwoń! Czekamy na kontakt z Tobą!

Zobacz nasze realizacje

Projekt oklejania floty
Oklejanie samochodu nutella

 

Po co oklejać?

Reklama na samochodach

W czasach rosnącej mobilności, grafika na pojazdach to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Z naszą pomocą każdy przejechany kilometr będzie promował i umacniał osobowość Twojej marki, gromadząc tym samym szereg potencjalnych klientów. Reklama mobilna na samochodzie przyciąga uwagę Klienta na Twojej firmie. W ten sposób znacząco zwiększasz rozpoznawalność i zainteresowanie Twoją firmą lub produktem. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

 

Dlaczego warto powierzyć
nam oklejanie samochodu?

Nasi graficy to zespół kreatywnych i innowacyjnych osób z niezliczoną ilością pomysłów. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i uwagi. Razem stworzymy projekt, który będzie efektowny i efektywny!

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Stale szukamy nowych rozwiązań i technologii, dzięki którym auta Naszych Klientów zyskują indywidualny charakter.

Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna. Wykorzystanie samochodu jako bezpłatnego nośnika reklamowego cechuje korzystny zwrot z inwestycjiFolia na samochodzie zwiększa trwałość lakieru, daje możliwość zmiany koloru poszczególnych części, detali lub całego pojazdu. Cena oklejenia pojazdu osobowego uzależniona jest od wielkość grafiki oraz technologia wykonania. Na podstawie wizualizacji możemy dokładnie wycenić koszt usługi. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!