Oklejanie samochodów Wrocław

Oklejanie samochodów Wrocław

Oklejamy samochody falią we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach i innych miastach. Wg. Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej we Wrocławiu na terenie tego miasta działa aktywnie prawie 80 tys. różnego rodzaju firm. Są to zarówno spółki z o.o., spółki cywilne i jednoosobowe działalności godpodarcze. Wrocław od wielu lat jest rozwijającym się ośrodkiem kultury i sztuki, przemysłu, nauki. W rankingu opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network, Wrocław został sklasyfikowany w X kategorii (Gamma −) miast o znaczeniu globalnym.

Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w 2015, 2016 i 2017, a także w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index 2017. W roku 2016 Wrocław był Europejską Stolicą Kultury. Wrocław posiada drugi po Warszawie pod względem wielkości dochodów na mieszkańca.

W tak bardzo konkurencyjnym środowisku widać jak ważną rolę w prowadzeniu działalności gospodarczej odgrywa reklama swoich usług. Jednym ze sposobów na zaistnienie w świadomości Odbiorcy, reklama marki, wyróżnienie się na tle 80 tysiący firm, a przy tym ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób reklamy może być reklama na samochodzie. We Wrocławiu mieliśmy przyjemność oklejać flotę pojazdów firm: Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów. Agencja Reklamowa DEMO od ponad 18 lat zajmuje się profesjonalnym oklejaniem pojazdów, zmianą koloru (car wrapping), od projektu, wizualizację aż po realizację i serwis gwarancyjny. Oklejamy samochody we Wrocławiu folią, a dzięki własnej drukarni wielkoformatowej możemy obniżyć koszty usługi. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, tiry, cysterny, przyczepy, a także samochody sportowe. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

W produkcji stosujemy folie najwyższej jakości, zapewniające znakomite, nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów, a także wieloletnią trwałość. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Nasza Agencja Reklamowa DEMO oferuje pełnokolorowe wydruki odporne na warunki atmosferyczne i w pełni bezpieczne dla pojazdu. Oklejanie samochodu reklamową (grafika, napisy, loga, szyby itd), zmiana koloru całego samochodu lub jego elementów np. dachu, maski, nie stanowi dla nas problemu.

projekt-oklejenia-floty-wdx
aplikacja-folii-wylewanej-na-samochodzie-nutella

Reklama na samochodach we Wrocławiu

Nasz sukces to ponad 20 tys. oklejonych aut w całym kraju!

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejanie samochodu to wymagający proces. Aplikacja folii na samochód najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie. Jest to precyzyjna i wymagająca praca.

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Nasz park maszynowy pozwala nam na koordynowanie każdego projektu w procesie produkcyjnym. Sprawdzamy kolory, jakość grafiki, jej składowe oraz czas wykonania. Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.

 

Reklama mobilna z Agencją Reklamową "Demo"

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie.