Jak pracujemy

Zmień samochód
w jeżdżącą reklamę

Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Wykorzystanie samochodu jako bezpłatnego nośnika reklamowego cechuje korzystny zwrot z inwestycji.

Zobacz nasze realizacje
projekt-oklejenia-floty-wdx
aplikacja-folii-wylewanej-na-samochodzie-nutella

 

Po co oklejać?

W czasach rosnącej mobilności, grafika na pojazdach to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Z naszą pomocą każdy przejechany kilometr będzie promował i umacniał osobowość Twojej marki, gromadząc tym samym szereg potencjalnych klientów.

 

Dlaczego warto powierzyć
nam oklejanie samochodu?

Nasi graficy to zespół kreatywnych i innowacyjnych osób z niezliczoną ilością pomysłów. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i uwagi. Razem stworzymy projekt, który będzie efektowny i efektywny!

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Stale szukamy nowych rozwiązań i technologii, dzięki którym auta Naszych Klientów zyskują indywidualny charakter.

Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.