tel: + 48 726 202 037

Reklama na samochodach Poznań

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Olsztynie i innych większych miastach. Gdziekolwiek porusza się oklejony reklamą samochód, reklama pracuje dla Ciebie. To tylko wybrane nasze realizacje...

Reklama na samochodach w Poznaniu:

Wspópracowaliśmy z firmami: LORENZ BAHLSEN, Hohland, Kreisel, Terravita, Żabka.

Reklama na samochodach w Warszawie:

Ferrero, Haribo, Eurocash, Bakaland, Łomża, Fraikin.

Oklejanie samochodów we Wrocławiu:

Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów, Zakłady Mięsne Łukosz.

Reklama na samochodach w Katowicach:

Pracowaliśmy dla firm: Fuchs, Kania, Havi Logistics, Sokołów, Iglotex.

 

 

 

Projekt oklejania floty
Oklejanie samochodu nutella

 

Nasz sukces to ponad 20 tys.
oklejonych aut w całym kraju!

Oklejanie samochodu to wymagający proces. Proces rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem powieszchni lakierniczej auta. Następnie aplikacja grafiki: do tego procesu potrzebna będzie specjalna rakla, która wygładza folię, aby usunąć wszelakie drobinki powietrza. Użycie opalarki pozwala nagrzać folię do właściwej temperatury, materiał staje się bardziej plastyczny, co znacznie ułatwia pracę. Aplikacja folii na samochód najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie. Jest to precyzyjna i wymagająca praca.

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe. Masz więcej pytań? Zobacz nasze FAQ dotyczące oklejania samochodów lub zadzwoń.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Nasz park maszynowy pozwala nam na koordynowanie każdego projektu w procesie produkcyjnym. Sprawdzamy kolory, jakość grafiki, jej składowe oraz czas wykonania.

 

Oklejanie samochodów w Poznaniu - reklama mobilna

 

Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie.