Wszystko zaczyna się od znalezienia odpowiednich osób, którym to istotne zadanie możecie powierzy. Jeśli jesteście na naszym blogu to ten etap macie już za sobą, bowiem zespół Demo zajmie się Waszą flotą samochodową z dbałością o każdy szczegół. Kiedy macie już, więc wybraną firmę realizującą zlecenie i ustalone warunki co dalej?

Projekt skrojony na miarę

Następnie ustalamy Wasze potrzeby względem zastosowania komunikacji oraz wykorzystanych materiałów. Inna folia sprawdzi się lepiej na powierzchniach owalnych, odmienny rodzaj będzie dobrym wyborem na szyby. W kwestii tego, jaki rodzaj materiału powinien być zastosowany do Waszej floty, najwłaściwiej doradzą nasi specjaliści w tym zakresie, bowiem w Demo nie ma miejsca na przypadek. Wszystkie realizacje wykonujemy w oparciu o widzę i doświadczenie. Kolejnym istotnym krokiem w oklejaniu pojazdu jest przygotowanie projektu zgodnego ze standardami identyfikacji wizualnej firmy oraz celu przekazu. Znalezieniem najwłaściwszego kierunku komunikacji zajmie się nasz dział graficzny, który z sukcesami realizuje projekty car wrappingu dla największych marek dysponujących prężną flotą samochodową.

Od projektu po aplikację

W tym kluczowym momencie do akcji przystępuje nasz dział technologiczny zarządzający nowoczesnym parkiem maszynowym. Projekt poddawany jest tutaj kontroli na każdym etapie wykonania, dzięki czemu kolory i jakość grafiki spełniają najsurowsze standardy firm. Następnie przechodzimy do procesu aplikacji, który poprzedzony jest odpowiednim przygotowaniem auta oraz aplikacją folii na karoserię. Duża precyzja oraz doświadczenie naszego zespołu zajmującego się nakładaniem folii pozwala nam uzyskiwać doskonały efekt, zgodny z oczekiwaniami. Dzięki specjalistycznemu przygotowaniu oklejamy pojazdy niezależnie od pory roku w specjalnie do tego celu przygotowanych pomieszczeniach. Ostatni krok to moment, kiedy Wasze obrandowane auto firmowe wyrusza w drogę. W tym momencie zaczyna się jedna z pięknych podróży reklamowych Waszej marki.