Dzisiaj nowoczesna flota samochodowa coraz częściej realizuje też założenie z zakresu CSR i staje się ekologiczna. Firmowe samochody działające w trybie eko szturmem podbijają europejskie drogi. Szacuje się, że w ciągu 2 lat firmowe floty we Francji, czy w Wielkiej Brytanii aż w 50-60% będą składały się z aut opartych o napędy hybrydowe. Ten trend ma również odbicie w naszym kraju. Według statystyk ponad połowa polskich przedsiębiorców deklaruje również dołożenie wszelkich starań, by przesiadać się na auta promujące ekologiczne rozwiązania. Tego typu pojazdy mają równie duży potencjał reklamowy, co klasyczne samochody, bowiem proces oklejania ekologicznych aut firmowych jest dokładnie taki sam, jak w przypadku aut o standardowej emisji CO2.

 

Oklejanie pojazdów firmowych w duchu ekologii

 

Ekologiczne samochody firmowe stwarzają również dużo większe możliwości budowania wizerunku, bowiem kreacja reklamowa takich flot może eksponować ich ekologiczny charakter. Dbałością o środowisko w aspekcie zarządzania firmową flotą samochodową wykazuje się coraz więcej firm, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczana jest emisja CO2. Część przedsiębiorstw decyduje się na zbudowaniu wokół ekologicznego charakteru aut całej strategii reklamowej i komunikacji wizualnej. Jest to świetny sposób na budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz skuteczna metoda realizacji zadań z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Współcześnie dbałość o zrównoważony rozwój jest ważnym filarem budowania strategii marketingowej wielu kluczowych korporacji. Zastanawiacie się jak zbudować ekologiczny wizerunek Waszej floty samochodowej? Zespół Demo ma na to niejeden pomysł!

 

Pracujemy w duchu eko

Odpowiedzialne podejście do ekologii ważne jest również w codziennej naszego zespołu. Dlatego w swojej ofercie posiadamy m.in. technikę druku Latex firmy HP, która oparta jest o bezwonne tusze na bazie wody. Tego typu rozwiązanie to świetna oferta dla osób szukających sposobu na przygotowanie skutecznej reklamy samochodowej w harmonii ze środowiskiem. Również decydując się na tradycyjną metodę oklejania, macie pewność, że będzie odbywało się to w duchu ekologii, bowiem solwent zastępujemy ekosolwentem, który jest znacznie mniej inwazyjny. Udowadniamy, że życie w trybie eko i reklama mobilna mogą stanowić duet doskonały.