„Nie wszystko złoto co się świeci”

Współczesne techniki oklejania pojazdów roztaczają przed osobami decydującymi się na taką usługę nieograniczone możliwości. Jednakże wybierając linię stylistyczną warto kierować się zdrowym rozsądkiem i zasadami panującymi na drogach. Jako przestrogę przytoczymy historię właściciela BMW X5 pochodzącego z Kosowa, który zdecydował się na oklejenia auta złotą folią, która tak lśniła w słońcu, że zdaniem policjantów oślepiło innych kierowców. Mężczyzna w 2019 roku został zatrzymany w okolicach Düsseldorfu i ukarany mandatem. Podobna sytuacja miała miejsce w Hamburgu. Tym razem niewłaściwie oklejone zostało Porsche Panamera. Decydując się na car wrapping w profesjonalnej agencji z długoletnim doświadczeniem, nie musicie martwić się o tego typu wpadki. Zespół Demo dba nie tylko o to, by reklama na samochodzie wzbudzała zainteresowanie, ale również o to, by spełniała wszelkie normy jakościowe i prawne.

Ile kosztuje oklejanie samochodu?

Ile to będzie kosztowało? To pytanie pojawia się często wśród osób, które rozważają branding samochodów. W tym tekście, jednak nie udzielimy na nie jednoznacznej odpowiedzi, bowiem oznakowanie firmowej floty samochodowej to proces ściśle spersonalizowany i dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Cena oklejania samochodu jest związana z gabarytami auta oraz rodzajem zastosowanego materiału. W Demo wykorzystujemy wyłącznie folie najwyższej jakości takich firm takich jak 3M, Oracal, Avery. Dzięki temu klienci mają pewność, że inwestycja w branding aut będzie służyła budowaniu wizerunku marki przez długie lata dwadzieścia cztery godziny na dobę. Reklama na pojazdach pracuje, bowiem nie tylko, kiedy pozostajecie w ruchu, ale również w momencie parkowania auta w pasie ruchu drogowego pod warunkiem, że jest to element normalnego użytkowania auta, ale nie celowe działanie promocyjne.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji

Kreatywność to cecha naczelna w świecie reklamy. Dlatego do działań reklamowych na pojazdach można wykorzystać nie tylko auta, ale również rowery, jachty, autobusy, czy motocykle. Działanie wieloaspektowe w zakresie oznakowania reklamowego różnorodnych nośników mobilnych zapewnia nie tylko większy zasięg, ale również lepiej wpływa na zapamiętywanie przekazu.

Agencja Reklamowa DEMO od wielu lat zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów osobowych, dostawczych, pojazdów specjalnych. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach Polski. Posiadamy własną drukarnię cyfrową. Zapraszamy do współpracy!