Współcześnie właściciele firm coraz chętniej inwestują w samochody firmowe. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem są one wizytówką przedsiębiorstwa oraz pewnego rodzaju elementem prężnego rozwoju. Posiadanie własnych aut jest wyznacznikiem prestiżu, dlatego własną flotę samochodową chętnie budują nie tylko właściciele firm z branż FMCG, ale również właściciele przedsiębiorstw innych sektorów działalności. W zależności od gałęzi przemysłu oraz szczebli firmowej struktury rola aut zmienia się, ale jedno pozostaje częścią stałą - sposób ich prezentacji jest istotnym elementem budowania wizerunku danego brandu.

 

Firmowa flota samochodowa - cztery kółka Waszego sukcesu

 

 

Obecnie oferta tworzenia firmowej floty jest atrakcyjna. Świetnie dopasowane do potrzeb oferty leasingowe, długoterminowe umowna oraz komfortowe w eksploatacji samochody sprawiają, ze przedsiębiorcy coraz chętniej tworzą rozbudowana sieć motoryzacyjną. Niezwykle ważnym elementem tego procesu jest oklejanie firmowych samochodów, które dzięki odpowiedniemu oznakowaniu przestają być wyłącznie narzędziem w rękach poszczególnych działów firmy, ale stają się również elementem tworzenia wizerunku.

 

 

Oklejanie aut - sposób na marketingowy sukces

 

W powiedzeniu: „ jak nas widzą, tak cię piszą” jest sporo prawdy również w ujęciu biznesowym. Auta służbowe stanowią niezwykle ważny element tworzenia wizerunku marki. Ma to odniesienie w takim samym stopniu w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Olsztynie, jak i każdym innym miejscu w Polsce. Reklama na samochodach w żaden sposób nie wiąże się, bowiem z żadnymi ograniczeniami geograficznymi.  Dlatego poza znalezieniem odpowiednich pojazdów, powinniśmy pamięć również o ich odpowiednim oznakowaniu. Oklejanie samochodów firmowych sprawi, że pełniąc służbowe obowiązki, jednocześnie staną się one bezpłatnym elementem reklamy działającym na rzecz naszej marki przez okrągły rok. Dlatego budowanie silnej i świetnie prosperującej floty samochodowej warto zacząć jak najszybciej. Jak to zrobić? W agencji Demo mamy na to kilka niezawodnych sposobów.