Reklama na samochodach

Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Mieliśmy przyjemność pracować dla:

Reklama na samochodach Warszawa

Ferrero, Haribo, Eurocash, Bakaland, Łomża, Fraikin. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie.

Oklejanie samochodów Wrocław

Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów, Zakłady Mięsne Łukosz.

Reklama na samochodach Katowice

Pracowaliśmy dla firm: Fuchs, Kania, Havi Logistics, Sokołów, Iglotex.

Reklama na samochodach Poznań

Wspópracowaliśmy z firmami: LORENZ BAHLSEN, Hohland, Kreisel, Terravita, Żabka.

projekt-oklejenia-floty-wdx
aplikacja-folii-wylewanej-na-samochodzie-nutella

 

Nasz sukces to ponad 20tys. oklejonych aut w całym kraju

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Nasz park maszynowy pozwala nam na koordynowanie każdego projektu w procesie produkcyjnym. Sprawdzamy kolory, jakość grafiki, jej składowe oraz czas wykonania.

 

Reklama mobilna

Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie.