Reklama na samochodach Warszawa Katowice Poznań Wrocław

Oklejamy samochody falią w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Reklama na samochodzie przyciąga uwagę Klienta na Twojej firmie. W ten sposób znacząco zwiększasz rozpoznawalność i zainteresowanie Twoją firmą lub produktem. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. W produkcji stosujemy folie najwyższej jakości, zapewniające znakomite, nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów, a także wieloletnią trwałość. Reklama na samochodzie jest najbardziej uniwersalną i efektowną formą, bez żadnych ograniczeń dla wyobraźni. Nasza agencja reklamowa w Olsztynie oferuje pełnokolorowe wydruki odporne na warunki atmosferyczne i w pełni bezpieczne dla pojazdu. Oklejanie samochodu pozwala uzyskać niepowtarzalny wygląd auta. Grafika reklamowa na pojazdach to reklama mobilna i ochrona lakieru na lata! Oklejanie samochodów - od projektu do realizacji. Posiadamy najlepszych grafików, aplikatorów folii samochodowej, własną drukarnię wielkoformatową, najwyższej klasy folię do oklejania pojazdów.

projekt-oklejenia-floty-wdx
aplikacja-folii-wylewanej-na-samochodzie-nutella

Oklejanie pojazdów Warszawa

Nasz sukces to ponad 20 tys. oklejonych aut w całym kraju!

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejanie samochodu to wymagający proces. Proces rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem powieszchni lakierniczej auta. Następnie aplikacja grafiki: do tego procesu potrzebna będzie specjalna rakla, która wygładza folię, aby usunąć wszelakie drobinki powietrza. Użycie opalarki pozwala nagrzać folię do właściwej temperatury, materiał staje się bardziej plastyczny, co znacznie ułatwia pracę. Aplikacja folii na samochód najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie. Jest to precyzyjna i wymagająca praca.

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe.

Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Nasz park maszynowy pozwala nam na koordynowanie każdego projektu w procesie produkcyjnym. Sprawdzamy kolory, jakość grafiki, jej składowe oraz czas wykonania.

 

Reklama mobilna z Agencją Demo

Od projektu przez zarządzanie procesem oklejania, logistykę, aż po demontaże starych oklein – wszystko w jednym miejscu, koordynowane przez Twojego opiekuna.

Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy. Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie.