O nas

Zgrany zespół


Wspólnie zaplanujemy i zrealizujemy projekt Twojej Firmy. Pomogą nam w tym własny dział graficzny, drukarnia wielkoformatowa, opiekunowie klienta i aplikatorzy. To co nas wyróżnia to jakość i dynamika pracy.

Zobacz ofertę oklejania

 

Co nas wyróżnia?

Dział opiekunów klienta zajmuje się koordynowaniem kolejnych etapów realizacji. Jesteśmy do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu. Szukamy pomieszczeń, kontaktujemy się z przedstawicielami handlowymi, przygotowujemy szczegółowe harmonogramy. Miejsce i czas pracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Koordynujemy osobiście wszystkie etapy produkcji: od prac graficznych, poprzez druk i oklejanie. Taka forma pracy pozwala nam dostosowywać wszystkie składowe i proponować rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Jesteśmy ubezpieczeni od ewentualnych wypadków przy pracy – gwarancja rodzi gwarancję – możesz być pewien, że Twoja firma jest w dobrych rękach.

Kilkatysięcy projektów pozytywnie ocenionych i zweryfikowanych przez rynek. Piętnaście lat pracy dla kluczowych, uznanych marek.

 

O NAS
Zgrany zespół

Wspólnie zaplanujemy i zrealizujemy projekt Twojej Firmy. Pomogą nam w tym własny dział graficzny, drukarnia wielkoformatowa, opiekunowie klienta i aplikatorzy. To co nas wyróżnia to jakość i dynamika pracy.

Artur Hrymowicz
Właściciel firmy

Marzena
Finanse i Księgowosć

Dominika
Opiekun Klienta

dominika@demo.biz.pl

Magdalena
Opiekun Klienta

magda@demo.biz.pl

Tomasz
Opiekun Klienta

tomasz@demo.biz.pl

Anastazja
Opiekun Klienta

anastazja@demo.biz.pl

Agnieszka
Opiekun Klienta

agnieszka@demo.biz.pl

Damian
Opiekun klienta

reklama@demo.biz.pl

Martyna
Opiekun klienta

biuro@demo.biz.pl

Dorota
Grafik

dorota@demo.biz.pl

Dariusz
Grafik

grafik2@demo.biz.pl

Marcin
Grafik

grafik@demo.biz.pl

Damian
Kierownik produkcji

damian@demo.biz.pl

Damian
Kierownik drukarni

dzial.jakosci@demo.biz.pl

 

Nasi dotychczasowi klienci

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, co dowiedliśmy wiele razy w kraju i zagranicą.