Kariera

Dołącz do nas

Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego?

Dołącz do nas!

01

Account Manager

miejscie pracy: Dywity, k. Olsztyna

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • Planowanie i koordynowanie projektów
  • Zarządzanie zespołem
  • Przedstawianie raportów dot. przeprowadzonych prac
  • Monitorowanie rynku
  • Realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętności miękkie
  • Motywacja do osiągania wyników
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • Pracę w młodym, zgranym i kreatywnym zespole
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, wyjazdy służbowe, uczestnictwo w targach etc.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

02

Account Executive

  • Pozyskiwanie Klientów pod czujnym okiem Key Account Managera
  • Przygotowywanie ofert
  • Koordynowanie projektów
  • Aktywna współpraca z działem graficznym oraz drukarnią
  • Orientacja na realizację planów sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skrupulatność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Elastyczna ścieżka rozwoju

03

Graphic Designer

  • Przygotowywanie projektów graficznych zgodnych z identyfikacją wizualną marki
  • Dostosowywanie grafiki do nośników reklamowych (mile widziana znajomość zasad DTP – grafika pod aplikację na samochody, foldery wielostronnicowe w InDesignie)
  • Sprawdzanie plików pod kątem druku wielkoformatowego oraz poligrafii
  • Współpraca z innymi działami firmy: drukarnia, opiekunowie klienta

Wymagania

  • Obsługa programów graficznych: InDesign, Photoshop, Illustrator, Corel
  • Wykształcenie kierunkowe lub znajomość branży i pasja związana z projektowaniem
  • Kreatywność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Obsługę znanych i cenionych marek